Facebook Sayfamız
Twitter Sayfamız
Instagram Sayfamız
MALLCARS
MALLCARS

Alışverişi keyfe dönüştürür…

MALLCARS, alışveriş merkezlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış yeni bir alışveriş sepetli arabadır. AVM’ye gelen müşterilerimizin hem alışveriş yaparken hem AVM’yi gezerken kullanabilecekleri ergonomik ve kullanımı rahat olan bu ürün, kullanım açısından da avantajları göz ardı edilemeyecek kadar fazladır.

 

Birincisi müşterilerimizin çocuklarını rahat ettirebildikleri sürece AVM’de kalma süreleri artacak, bu da hem daha fazla müşteri tutma hem de müşteri potansiyelini artırmada yardımcı olacaktır.

 

İkinci avantajı ise sepetin üzerine yapılabilecek reklam çalışmaları ile hem AVM’nin reklamı yapılabilecek hem de diğer firmalardan da artı gelir sağlanabilecektir.

 

Ürünün teknik özellikleri ise uzunluğu 100 cm, yüksekliği 56 cm, eni ise 65 cm’dir. Ortalama 30 kg taşıma kapasitesi olan sepete 3-6 yaş arasındaki çocukların kullanabilmesi için idealdir. Sepet kısmı ortalama 10 kg ağırlığa kadar sorunsuz kullanılabilmektedir. Ürünümüz fiber döküm, alt kısmı demir kasa olarak yapıldığı için benzer ürünlerden 10 kat daha fazla dayanıklıdır.